LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Naujienos

2017 09 08

Paskelbti aukšto lygio MTEP (SMART) paraiškų tinkamumo finansuoti vertinimo rezultatai

Informuojame, kad 2017 m. rugsėjo 6 d. buvo patvirtinti kvietimo teikti paraiškas Nr. 1 pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 01.2.2-LMT-K-718 priemonės „Tiksliniai moksliniai tyrimai sumanios specializacijos srityje“ veiklą „Aukšto lygio tyrėjų grupių vykdomi moksliniai tyrimai“ projektų tinkamumo finansuoti vertinimo rezultatai.

Projektų tinkamumo finansuoti vertinimo rezultatai skelbiami www.esinvesticijos.lt. Šiuos rezultatus, taip pat ir papildomą informaciją, rasite ir Lietuvos mokslo tarybos tinkalapyje.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku