LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 02 01  Paskelbtas konkursas Marie Sklodowska-Curie vardo prizams laimėti

Europos Komisija kviečia buvusius ir esamus „7BP“ ir „Horizonto 2020“ projektų vykdytojus dalyvauti Marie Sklodowska-Curie vardo prizo konkurse. Paraiškos priimamos iki 2017 m. kovo 12 d. (Briuselio laiku). Apdovanojimo ceremonija vyks Maltos konferencijos metu 2017 m. gegužės 11 d.

Šiais metais konkursas vyksta trijose kategorijose: inovacijos ir verslas, mokslinių tyrimų sklaida ir geresnės visuomenės kūrimas.

Daugiau informacijos apie galimus pareiškėjus, konkurso sąlygas, prizus ir apdovanojimo ceremoniją – konkurso kvietime.

 

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku