LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2016 12 29  Kviečiame į „Horizonto 2020“ srities „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ informacinį renginį

Kviečiame jus dalyvauti programos „Horizontas 2020“ visuomenės iššūkio „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“  informaciniame renginyje.

Renginio tikslas – skatinti dalyvavimą ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Horizontas 2020“ ir pristatyti visuomenės iššūkio „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ paskelbtus kvietimus teikti paraiškas. Paraiškos pagal šio kvietimo atskiras temas bus priimamos iki 2017 m. sausio 31 d., kovo 14 d. ir balandžio 11 d.

Informacinis renginys vyks 2017 m. sausio 18 d. 9 val. Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius) 3-ioje posėdžių salėje (115 kab.). Numatoma renginio trukmė – 1–1,5 val.

Registruotis į renginį kviečiame elektroniškai, iki sausio 16 d. 17 val.

Laukiame Jūsų renginyje ir būtume dėkingi, jei informacija apie renginį pasidalintumėte su kolegomis!

 


Išsamesnę informaciją teikia dr. Saulius Marcinkonis e. p. saulius.marcinkonis@lmt.lt arba tel. (8 5) 261 8530.

Daugiau informacijos apie H2020 visuomenės iššūkį „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“:

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku