LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 06 14  Veiklą pradėjo Europos gynybos fondas, paskelbti paraiškų konkursai parengiamųjų priemonių projektams gynybos mokslinių tyrimų srityje finansuoti

Europos Komisijos Europos gynybos fondas (angl. European Defence Fund, EDF) paskelbė paraiškų konkursus finansuoti parengiamųjų priemonių projektus moksliniams tyrimams gynybos srityje atlikti (angl. Preparatory Action on Defence Research, PADR).

EDF veiklą pradėjo 2017 m. birželio 7 d. Europos Komisija EDF įsteigė siekdama efektyvinti nacionalines šalių narių investicijas į mokslinius tyrimus gynybos srityje, prototipų vystymą ir gynybos įrangos ir technologijų įsigijimus.

Informacija apie EDF veiklą, biudžetą konkursams ir planus skelbiama Europos komisijos pranešime žiniasklaidai apie pradėjusio veikti EDF veiklą.

Kvietimai teikti paraiškos ir projektų temos skelbiamos Europos Komisijos tinklalapyje, skirtame mokslinių tyrimų ir inovacijų konkursams.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku