LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 01 05  Tarptautinis Matsumae fondas (Japonija) kviečia vykdyti tyrimus gamtos mokslų, inžinerijos ir medicinos srityse

Tarptautinis Matsumae fondas (Matsumae International Foundation, MIF) kviečia teikti paraiškas pagal MIF mokslinių tyrimų programą ir gavus finansavimą kartu su partneriais Japonijoje imtis inovatyvių tyrimų prioritetinėse gamtos mokslų, inžinerijos ir medicinos srityse.

Paraiškos priimamos iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.

Pareiškėjui keliami tokie reikalavimai: būti ne japonų tautybės ir ne vyresniu nei 49 metai amžiaus, turėti daktaro laipsnį ir darbo sutartį savo šalyje, anksčiau nebūti buvus Japonijoje ir kiti.

Pareiškėjai gali savo nuožiūra pasirinkti priimančias institucijas Japonijoje (universitetų mokslinių tyrimų laboratorijas, Japonijos nacionalinius mokslinių tyrimų institutus ar atitinkamus privataus verslo infrastruktūros padalinius).

Stipendijos skiriamos mokslinių tyrimų darbams atlikti, pragyvenimo, taip pat draudimo ir oro transporto išlaidoms padengti. Papildomai skiriama vienkartinė išmoka atvykimui. Parama mokslo darbuotojo šeimos nariams nėra skiriama.

Daugiau informacijos – MIF mokslinių tyrimų programos tinklalapyje

 

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku