LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 05 12  Salerno universitetas kviečia teikti paraiškas dalyvaut tarptautinėje vasaros stovykloje, skirtoje programinės įrangos inžinerijos temai

Salerno universitetas (Italija) paskelbė kvietimą teikti paraiškas dalyvauti birželio 19–23 d. rengiamoje 13-oje tarptautinėje vasaros stovykloje, kuri skirta programinės įrangos inžinerijos temai. Stovyklas skirta doktorantams ir tyrėjams, dirbantiems akademiniame ir pramonės sektoriuose.

Informacija apie stovyklą, galimus pareiškėjus ir kvietimą skelbiama Europos programavimo kalbų ir sistemų kūrėjų asociacijos (angl.  European Association for Programming Languages and Systems) tinklalapyje.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku