LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2016 12 30   Rengiantiems „Horizonto 2020“ konkursų paraiškas: pasikeitė Šveicarijos statusas

Remiantis dvišaliu susitarimu nuo 2017 m. sausio 1 d. Šveicarija tampa asocijuota programos „Horizontas 2020“ nare (angl. associated country). 2014–2016 m. daugelyje „Horizonto 2020“ schemų ši šalis dalyvavo kaip trečioji šalis ir jos tyrėjams „Horizonto 2020“ projektuose buvo taikomos kitokios konkursų sąlygos.

Šveicarijos Parlamentas sutartį su Europos Komisija ratifikavo 2016 m. gruodžio 16 d. Išsamesnė informacija skelbiama Šveicarijos dalyvavimo programoje „Horizontas 2020“ tinklalapyje ir D.U.K.

Lietuvos mokslo taryba yra „Horizonto 2020“ nacionalinių atstovų (angl. National Contact Points – NCP) tinklo narė ir teikia kvalifikuotą pagalbą „Horizonto 2020“ dalyviams ir pareiškėjams bei informuoja su programa susijusiais klausimais. Daugiau informacijos apie Lietuvos NCP skelbiama Tarybos tinklalapyje.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku