LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 10 09

Gruodžio 7 d. Briuselyje vyks programos „Horizontas 2020“ Sveikatos tematinės srities partnerių paieškos renginys

Gruodžio 7 d. Briuselyje organizuojamas partnerysčių renginys, skirtas surasti partnerius programos H2020 Sveikatos teminės srities 2018 m. paraiškų konkursams. Pirmuosius šios srities kvietimus numatyta skelbti jau šių metų lapkričio 7d., o paraiškų teikimas pirmiesiems kvietimams vyks iki 2018 balandžio 18 d., todėl šis renginys yra gera galimybė susirasti tinkamus partnerius projektų konsorciumams.

Partnerysčių renginį organizuoja programos „Horizontas 2020“ nacionalinių atstovų tinklo projektas  HNN 2.0. Registracija į renginį vyks iki spalio 31 d., registruojantis elektroniniu būdu.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau dalyvių kelionės ir apgyvendinimo išlaidos nėra apmokamos. Daugiau informacijos.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku