LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 05 11  Gegužės 22–25 d. Minske vyks antroji mokslo ir technologijų parkų bei aukštųjų ir naujųjų technologijų erdvių forumas „Šilko kelias“

Baltarusijos  valstybinio mokslo ir technologijų komitetas kviečia į antrąjį mokslo ir technologijų parkų bei aukštųjų ir naujųjų technologijų erdvių forumą „Šilko kelias“. Renginys vyks gegužės 22–25 d. Minske.

Daugiau informacijos apie renginį – lydraštyje ir renginio programoje.

Informaciją teikia Mokslo ir technologijų parko BNTU „Politechnika“ Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros rinkodaros centro vadovė Natalia Dudko tel. + 375 172 528 728, e. p.: dudko@icm.by, Natalia_dudko@mail.ru.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku