LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 07 21  Europos Komisija kviečia registruotis gynybos tyrimų sričių ekspertus

Europos komisija vykdo parengiamuosius darbus siekdama nuo 2020 pradėti gynybos tyrimų finansavimą per Europos gynybos fondą (European Defence Fund) – nuo 2016 metų prasidėjo bandyminiai projektai „Pilot Project“ ir „Preparatory Action“ programa, pagal kurią 2017 m. jau yra paskelbti kvietimai teikti paraiškas.

Šios veiklą koordinuoja Europos gynybos agentūra (EDA), kuri, siekdama geriau ir objektyviau įvertinti projektų paraiškas, bei vėliau prižiūrėti pačių projektų įgyvendinimą, kviečia nepriklausomus ekspertus registruotis jų bazėje. Vėliau pagal ekspertų kompetencijas jie bus atrenkami konkretiems projektams vertinti.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku