LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 05 18  Informacija dėl paraiškų paramai doktorantų akademinėms išvykoms 2017 metų II pusmetį gauti pirminės administracinės patikros rezultatų paskelbimo

Informuojame, kad š. m. gegužės 18 d. nuo 16 val. bus galima susipažinti su paramai doktorantų akademinėms išvykoms 2017 metų II pusmetį gauti pirminės administracinės patikros rezultatais. Pranešimai apie galimybę susipažinti su administracinės patikros rezultatais bus išsiųsti paraiškose nurodytais doktorantų elektroninio pašto adresais. Vadovaujantis Lietuvos mokslo tarybos Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos aprašo 23 punktu, neesminius paraiškos neatitikimus bus galima pataisyti per dvi darbo dienas nuo pranešimo išsiuntimo paraiškoje nurodytu doktoranto elektroniniu paštu dienos, t. y. iki gegužės 22 d. 16 val. Taisant paraiškos neesmines klaidas nebus galima keisti publikacijų parengtumo lygio ir pridėti naujų publikacijų.

 

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku