LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 05 16  Gauti paramą 2017 metų antrojo pusmečio akademinėms išvykoms pretenduoja 120 doktorantų

Lietuvos mokslo taryba gegužės 15 dieną baigė paraiškų priėmimą konkursui dėl paramos doktorantų akademinėms išvykoms ir pradeda paraiškų administracinę patikrą. Gauti paramą antrojo 2017 metų pusmečio išvykoms pretenduoja 120 doktorantų.

Konkursui paraiškas pateikė 40 humanitarinių ir socialinių mokslų sričių ir 80 fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų sričių doktorantai. Bendra prašoma paramos suma – daugiau kaip 120 tūkst. eurų.

Administracinės patikros metu pagal Paraiškos paramai doktoranto akademinei išvykai gauti administracinės patikros pažymos formą bus tikrinama, ar paraiškos atitinka Doktorantų stipendijų už akademinius pasiekimus ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms skyrimo tvarkos apraše bei kvietime nurodytus reikalavimus. Jei bus nustatyta, kad paraiškoje esama neesminių neatitikimų (administracinės patikros pažymos 4 kriterijus), juos doktorantai galės pataisyti per 2 darbo dienas nuo pranešimo išsiuntimo dienos paraiškoje nurodytu doktoranto elektroniniu paštu.

Tikimasi, kad pirminė administracinė patikra bus baigta iki gegužės 19 d. Apie patikros rezultatus jai pasibaigus visi pareiškėjai bus informuoti elektroniniu paštu. Nepataisytos paraiškos arba tos, kuriose nustatyti esminiai neatitikimai (administracinės patikros pažymos 1–3 kriterijai), ekspertiniam vertinimui teikiamos nebus ir toliau konkurse nedalyvaus.

Konkurso rezultatus numatoma paskelbti liepos 3 d.

Daugiau informacijos apie paramą ir konkursą – Doktorantų stipendijų ir paramos doktorantų akademinėms išvykoms tinklalapyje

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku