LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 05 18  Birželio 7 d. vyks programos „Horizontas 2020“ srities „Kompetencijos sklaida ir dalyvavimo plėtra“ informacinė diena

Lietuvos mokslo taryba kviečia į programos „Horizontas 2020“ srities „Kompetencijos sklaida ir dalyvavimo plėtra“ (WIDESPREAD) informacinę dieną, ji skirta dviem Europos Komisijos kvietimams teikti paraiškas paramai gauti: „ERA Chairs“ ir „Twinning“. Renginyje taip pat bus apžvelgtas Lietuvos tyrėjų dalyvavimas WIDESPREAD kvietimuose, pateikti praktiniai patarimai rengiantiems paraiškas.

Renginys vyks birželio 7 d. (Lietuvos mokslo taryboje, Gedimino pr. 3, Vilnius), 10 val. Trukmė – 2 val. Maloniai prašome registruotis iš anksto elektroniškai iki birželio 5 d.

Šių WIDESPREAD finansavimo schemų tikslas – didinti mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo galimybes, ypatingą dėmesį skiriant žemo mokslinių tyrimų ir inovacijų lygio regionams, stiprinti mokslo institucijų potencialą minėtuose regionuose, mažinti skirtumus tarp Europos Sąjungos valstybių narių ar asocijuotų šalių mokslo institucijų, skatinti jų bendradarbiavimą.

Daugiau informacijos apie WIDESPREAD:

Laukiame Jūsų renginyje.


Išsamesnę informaciją teikia Daiva Kiminaitė e. p. daiva.kiminaite@lmt.lt arba tel. (8 5) 236 0508.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku