LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

2017 01 16 Programos FLAG-ERA II 2017 metų kvietimas

Paskelbtas tarptautinis programos FLAG-ERA II 2017 metų kvietimas teikti mokslo projektų paraiškas tyrimų srityse „Grafenas“ ir „Žmogaus smegenys“. Paraiškas galima teikti nuo 2017 m. sausio 11 d. iki kovo 14 d. 17 val. (CET – Centrinės Europos laiku). programos FLAG-ERA elektroninėje paraiškų teikimo sistemoje.

Kvietime dalyvaujančios šalys ir kvietimo biudžetas

Kvietimo tyrimų srityse dalyvaujančios šalys išvardintos žemiau:

  • Grafenas (fundamentiniai tyrimai, 10 tematikų): Belgija, Bulgarija, Vokietija, Ispanija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Lietuva, Latvija, Olandija, Rumunija, Švedija, Slovėnija, Slovakija, Turkija.
  • Grafenas (taikomieji tyrimai ir inovacijos, 9 tematikos): Ispanija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Italija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Švedija, Slovėnija, Slovakija, Turkija.
  • Žmogaus smegenys (fundamentiniai ir taikomieji tyrimai, 24 tematikos): Belgija, Bulgarija, Ispanija, Prancūzija, Vengrija, Italija, Lietuva, Latvija, Rumunija, Švedija, Slovėnija, Slovakija, Turkija.

Kvietimo biudžetas sudaro 14,98 mln. eurų, o Lietuvos indėlis į Kvietimą sudaro 200 tūkst. Eurų, skiriant po 100 tūkst. eurų tyrimams finansuoti iniciatyvoje „Grafenas“ ir iniciatyvoje „Žmogaus smegenys“.

Kvietimo aprėptis

Kvietimas skirtas remti fundamentinių ir taikomųjų mokslinių tyrimų projektus tyrimų srityse „Grafenas“ ir „Žmogaus smegenys“.

Galimi pareiškėjai ir partneriai

Mokslo projektą gali vykdyti tarptautinis konsorciumas, sudarytas iš ne mažiau kaip 3 dalyvių iš 3 skirtingų valstybių. Galimi du konsorciumų variantai:

  1. ne mažiau kaip 3 dalyviai, prašantys finansavimo, iš 3 kvietime dalyvaujančių valstybių, arba
  2. ne mažiau kaip iš 2 dalyviai, prašantys finansavimo, iš 2 kvietime dalyvaujančių valstybių ir partneris iš kitos, kvietime nedalyvaujančios šalies, kuris dalyvauja su savo finansavimu.

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija, kuri turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų rengimo nuostatos

Ilgiausia galima mokslo projekto trukmė– 3 metai.

Projekto vykdytojų iš Lietuvos ir vykdančiosios (-iųjų)  institucijos (-ų) biudžetas neturi viršyti 100 tūkst. eurų.

Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas.

Projekte kiekvieno pagrindinio projekto vykdytojo darbo apimtis turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais.

Papildoma informacija

Su kvietimu susijusios nacionalinės taisyklės skelbiamos Lietuvos mokslo tarybos  tinklalapyje. Išsamesnė informacija apie kvietimą, reikalavimai šalių dalyviams ir kvietimo dokumentai skelbiami programos „FLAG-ERA“ interneto svetainėje.

Lietuvoje informaciją apie programą teikia  dr. Saulius Marcinkonis  tel. (85) 2618530

e. p. saulius.marcinkonis@lmt.lt (Tilto g. 4, kab. 151)

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku