LMT
 
 

 

 

 

Kvietimų kalendorinis planas

2016 11 15 Programos EuroNanoMed III 2017 metų kvietimas

Paskelbtas tarptautinis programos EuroNanoMed III 2017 metų kvietimas teikti nanomedicinos mokslo projektų paraiškas. Paraiškas galima teikti nuo 2016 m. lapkričio 28 d. ES programa įgyvendinama pagal Horizontas 2020 ERA-NET Co-fund schemą.

Kvietime dalyvaujančios šalys ir kvietimo biudžetas

Kvietime dalyvauja 19 šalių: Belgija, Kanada, Estija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Airija, Izraelis, Italija, Latvija, Lietuva, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Ispanija, Taivanas, Turkija.

Kvietimo biudžetas – apie 14 mln. Lietuvos indėlis – 100 tūkst. Eur.

Kvietimo aprėptis

Kvietimas skirtas remti taikomuosius nanomedicinos mokslinių tyrimų projektus ir skatinti tarptautinį tyrėjų bendradarbiavimą akademiniame, sveikatos priežiūros ir verslo sektoriuose.

Mokslo projektas turi būti bent vienoje iš šių tematikų:

  • Regeneracinė medicina (Regenerative medicine)
  • Diagnostika (Diagnostics)
  • Tikslinis vaistų pristatymas (Targeted delivery systems)

Galimi pareiškėjai ir partneriai

Mokslo projektą gali vykdyti tarptautinis konsorciumas, kuriame yra ne mažiau kaip trys institucijos iš trijų skirtingų valstybių. Vieną valstybę turi atstovauti ne daugiau kaip du partneriai.  Bent dvi konsorciumo institucijos turi būti skirtingų tipų: mokslo ir studijų institucija, sveikatos priežiūros įstaiga arba įmonė. Maksimalus konsorciumo valstybių skaičius projekte – 5,  jis gali būti padidintas iki 7 tuo atveju, jeigu į konsorciumą jungiasi šios valstybės: Belgija, Estija, Airija, Latvija, Lietuva, Rumunija, Slovakija, Taivanas ir Turkija.

Paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą, arba valstybinė sveikatos priežiūros įstaiga. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškų priėmimas ir vertinimas vyksta dviem etapais. Pirmajame etape pareiškėjai teikia trumpąsias paraiškas, o atrinktas paraiškas prašoma papildyti antrajame etape pateikiant išsamiąsias.

Trumposios paraiškos teikiamos nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki 2017 m. sausio 16 d. (Centrinės Europos laiku – CET), o išsamiosios –  iki  2017 m. birželio 9 d. 17 val. (CET) EuroNanoMed III elektroninėje sistemoje.

Paraiškų rengimo ir vertinimo nuostatos

  • Projekto vykdytojų iš Lietuvos ir vykdančiosios (-iųjų)  institucijos (-ų) biudžetas neturi viršyti 100 tūkst. eurų.
  • Asmuo gali teikti tik vieną šio kvietimo paraišką kaip projekto vadovas ar kitas pagrindinis projekto vykdytojas.
  • Projekte kiekvieno pagrindinio projekto vykdytojo darbo apimtis turi būti ne mažesnė kaip 20 valandų, padaugintų iš projekto trukmės mėnesiais.
  • Projekto pabaigos negalima planuoti sausio ir vasario mėnesiais.

Papildoma informacija

Su kvietimu susijusios nacionalinės taisyklės skelbiamos Lietuvos mokslo tarybos  tinklalapyje. Išsamesnė informacija apie kvietimą, reikalavimai šalių dalyviams ir kvietimo dokumentai skelbiami EuroNanoMed III tinklalapyje.

Lietuvoje informaciją apie programą teikia programų koordinatorė Kornelija Janavičiūtė, tel. (8 5) 210 7396, e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt

Kalendorinis planas
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku